Ga naar de hoofdinhoud

Dierenarts

Anton van Zetten

Photo of Anton van Zetten, Dierenarts

Expertises: chirurgie en tandheelkunde

Ik ben Anton van Zetten, dierenarts bij AniCura Zoetermeer. Als jochie vond ik dieren al erg leuk en al jong rijpte het idee om dierenarts te worden. Dat is het dan ook geworden.

Waarom ik mijn werk zo leuk vind #

Aan ons mooie vak vind ik bijna alles leuk, maar speciaal wel opereren, tandheelkunde, konijnen en cavia’s, vogels en gedrag.  Op vrijwel alle onderdelen van ons vakgebied volg ik al jarenlang de nodige cursussen.

Het allermooist is het omgaan met mensen, het beter maken van dieren en de enorme variatie in ons dagelijkse werk, die ervoor zorgt dat het nooit saai is.

Vogels, wandelen en fietsen #

Ik heb momenteel als huisdieren alleen vogels. Naast mijn mooie werk probeer ik geregeld tijd te maken voor een wandeling of fietsen in de natuur.

Vogel dierenarts #

Op zoek naar een vogel dierenarts? Ga naar onze expertisepagina: vogel dierenarts Zoetermeer.

Dierenarts voor konijnen en knaagdieren #

Bij AniCura Zoetermeer kunt u goed terecht met konijnen en knaagdieren. Anton is zeer ervaren met konijnen en knaagdieren. Hieronder vindt u een video van hem met een konijn. Op zoek naar een dierenarts voor uw konijn of knaagdier? Ga naar de expertisepagina van AniCura Zoetermeer: konijnen en knaagdieren

Error

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.