Ga naar de hoofdinhoud

Dierenarts

Daniëlle van Eyk

Photo of Daniƫlle van Eyk, Dierenarts

Ik ben Daniëlle van Eyk en ik ben dierenarts bij Anicura Dordrecht Stadspolders. Ik ben dierenarts, toegelegd op tandheelkunde.

Opleiding en achtergrond #

Ik heb diergeneeskunde gestudeerd aan Universiteit Utrecht. Ik ben momenteel bezig met een master in dentristy via de European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS)

Tandheelkunde #

Ik vind tandheelkunde een ontzettend leuk onderdeel van de diergeneeskunde, vooral ook erg belonend. Het is daarnaast een heel divers onderdeel van de diergeneeskunde: naast de reguliere tandheelkundige behandelingen doe ik bijvoorbeeld ook wortelkanaalbehandelingen en standsafwijkingen. 

Vrije tijd #

Zelf heb ik twee Turkse Angora's: Yoda en Cameo. Yoda heeft diabetes en krijgt hiervoor 2x per dag insuline en daarnaast speciaal diabetes voer. Cameo is de oudste en heeft, op wat tandproblemen na, gelukkig nog geen kwaaltjes. 

Error

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded.