
Angelique de Mooij
Dierenarts Catfriendly
Paraveterinair
Paraveterinair
Mijn naam is Patricia den Dunnen en ik werk als paraveterinair bij AniCura Dierenkliniek Rotterdam in Capelle. Ik heb de opleiding MBO Dierenartsassistente-paraveterinair gedaan.
Ik werk met veel plezier als paraveterinair. Vanaf dat ik jong ben heb ik gezegd dat ik met dieren wilde werken. Ik vind de omgang met dieren en de eigenaren dan ook heel leuk. Daarnaast bestaat mijn werk uit allerlei verschillende werkzaamheden. Elke dag is anders.
Thuis heb ik twee honden: Marley en Buddy. Verder heb ik nog een konijn, Kitty, en een paard, Bolero. Mijn hobby’s zijn paardrijden en wandelen met de honden.
Mis geen belangrijke informatie over hoe je je huisdier de best mogelijke zorg kan geven. In de AniCura nieuwsbrief ontvang je de nieuwste informatie, advies en nuttige tips om je huisdier gelukkig te maken.
Er is iets fout gegaan. Deze functie reageert waarschijnlijk niet tot de pagina is vernieuwd