Sinds 2016 is Janine paraveterinair. Wat Janine zo fijn vindt aan haar werk is het werken met zowel mens als dier. Geen enkele dag is hetzelfde en het voldoet heel erg goed om een dier te kunnen helpen.
Nascholing
Janine volgt één tot twee keer per jaar nascholing. Ze is geïnteresseerd in voeding, orthopedie, tandheelkunde en röntgen.
Sinds 2017 is Janine ook voedingsconsulente.
Thuis
Thuis heeft Janine twee katten genaamd Dushi en Devil. In de toekomst zou ze ook graag thuis een hond willen. Dit kost veel tijd, energie een aandacht, dat zit er voorlopig nog even niet in. Maar ooit zal er zeker een hond komen.
Paarden blijven nog altijd een beetje Janine haar hobby. Hoewel ze niet meer vaak op een paard zit, heeft ze een oude merrie van 24 nog op stal staan. Helaas is ze met pensioen en kan ze niet meer bereden worden. Samen genieten ze nog elke dag.